21334

Multi Klima Sistemleri

Multi klima olarak da adlandırılan multi split, çoklu split anlamına gelir. Birebir split klimalarda olduğu gibi tek bir dış ünitesi bulunmaktadır. Buna karşılık birden fazla iç ünite bu tek dış üniteye bağlanmaktadır. Böylece  binanın dış yüzeyinde oluşacak görüntü kirliliği önlenmektedir. Her bir iç ünite birbirinden bağımsız olarak kontrol edilebilmektedir. Markalara göre bir dış üniteye 8 adet iç ünite bağlanabilen multi split klima seçenekleri mevcuttur. Multi split klimalarda, split klimalarda olduğu gibi duvar tipi, kaset tipi, kanallı tip, yer-tavan tipi gibi farklı iç ünite seçenekleri mevcuttur.

Multi Klimalar Multi Split Klima Nerede Kullanılır?


-Konutlarda,
-İş yerlerinde,
-Bilgi işlem odalarında,
-Mağazalarda,
-Alışveriş merkezlerinde,
-Dış ünite montaj yeri problemi olan fakat ısıtılması ve soğutulması düşünülen tüm mekanlarda güvenle kullanabilirsiniz.

Multi sistemlerin avantajları

Geniş kombinasyon imkanı. Farklı kapasitede dış üniteler ve farklı tip iç üniteler olabilir Yüksek Enerji Tasarrufu. A enerji sınıfı. Kontrol sistemleri; Bireysel ve merkezi kontrol sistemleri. Maksimum 145 mt borulama. En zor yerlerde kolay borulama ve montaj imkanı verir. İç Ünite kombinasyonlarında yüksek diversite. Güçlü işletim. Kompakt ölçüler ve kolay montaj. Multi Split Klima Fiyatları Multi Split klima fiyatları, markaya, kullanım amacına ve ürünün özelliklerine göre farklılık göstermektedir. Bu farklılık ürünün kalitesine, gücüne ve tiplerine göre belirlenmektedir. Multi Split klimalar marka ve modeline göre 450 TL ile 6000 TL arasında değişkenlik gösteren fiyatlara sahiptir.